Новоград-Волинська парафія, римо-католики, списки дітей до першого причастя 1899 року

Списки дітей, що приступили до першого причастя в римо-католицькому костелі за 1899 рік. Польська мова. В каталозі та на обкладинці справи написано, что це Пулинський костел, але аналіз включених населених пунктів вказує, що це Новоград-Волинський костел.

Номер – Ім’я – Прізвище – Вік – Населений пункт

  1. Анастазі Ходаковські 12 Ємільчин
  2. Францишек Білявські 10 Юрковщизна
  3. Ігнаци Шейнер 10 Юрковщизна
  4. Хелена Шейнер 11 Юрковщизна
  5. Антоні Левкович 17 Звятульські футор
  6. Михал Левицькі 15 Звятульські футор
  7. Миколай Левицькі 12 Звятульські футор
  8. Йозефа Левкович 14 Звятульські футор
  9. Теофіла Левицька 11 Звятульські футор
  10. Анна Левицька 10 Звятульські футор
  11. Станіслав Клосович 12 Янівка
  12. Вінценті Клосович 10 Янівка
  13. Йозеф (Павел – підписано олівцем) Нетецькі 12 Янівка
  14. Гіпполит Осіньські 11 Янівка
  15. Людвик Канарські 14 Янівка
  16. Владислав Млинарські 12 Янівка
  17. Ян Гілевські 11 Янівка
  18. Анна Скоковська 10 Янівка
  19. Шимон Канарські 15 Янівка
  20. Флоріан Войцеховські 11 Немелянка
  21. Кароль Зубрицькі 13 Немелянка
  22. Марія Охоль (Ohol) 12 Немелянка
  23. Теофіла Дубицька 13 Немелянка
  24. Валерія Зєльонко 12 Немелянка
  25. Ян Бучковські 12 Немелянка
  26. Ян Войцеховські 11 Немелянка
  27. Анастазія Дзеслер (Dzesler) 12 Шерешівка
  28. Марцеліна Балдига 12 Шерешівка
  29. Антоні Котвицькі 10 Карпилівка
  30. Йозефа Котвицька 12 Карпилівка
  31. Анна Каховська 10 Карпилівка
  32. Томаш Зєльонко 11 Кларівка
  33. Ян Зєльонко 12 Кларівка
  34. Августина Филипович 14 Cwilce w Zwieldy?
  35. Людвик Малиновські 10 Вершниця
  36. Каміла Малиновська 12 Вершниця
  37. Антоні Запаловські 9 Zwiztcel?
  38. Марія Ганьба 11 Чижівка
  39. Марія Ганьба 12 Чижівка
  40. Ядвига Сливиньська 12 Кука-Гута
  41. Йозеф Тетера 11 Кука-Гута
  42. Йозеф Гайка (Hajka) 11 Кука-Гута
  43. Генрик Тетера 11 Кука-Гута
  44. Эльжбета Соколовська — Кука-Гута
  45. Антоні Гойка (Hojka) 10 Кука-Гута
  46. Анна Донефер (Donefer) 13 Кука-Гута
  47. Єва Бобер 12 Кука-Гута
  48. Анна Роговська 12 Гульск
  49. Антоні Єнджеєвські (Андрієвські ?) 11 Звягільські футор
  50. Йозеф Лейнер 11 Звягільські футор
  51. Марія Тетера 10 Немелянка
  52. Емілія Канарська 12 Іванівка
  53. Теофіля Канарська 14 Іванівка
  54. Йозефа Котвицька 10 Іванівка
  55. Текля Малиновська 10 Катеринівка
  56. Анна Гай (Haj) 13 Шерешівка
  57. Петронела Чажецька (Czarzecka) 12 Чижівка

(29 Серпня 1899 року)

  1. Ян Весельські 12 Федорівка
  2. Теофіл Островські 12 Федорівка
  3. Кароліна Голембіовська 11 Федорівка
  4. Маріанна Запольська 12 Федорівка
  5. Ян Островські 10 Федорівка
  6. Гіпполит Корицькі 11 Федорівка
  7. Ян Адамські 11 Федорівка
  8. Йозеф Поплавські 11 Федорівка
  9. Францишек Адамські 12 Федорівка
  10. Ян Осіньські 10 Федорівка
  11. Ян Осиньські 11 Федорівка
  12. Шимон Бочковські 11 Федорівка
  13. Адольф Адамські 12 Федорівка
  14. Теофіл Кайданович 11 Федорівка
  15. Адольф Голяк 10 Федорівка
  16. Маріанна Осіньська 13 Федорівка
  17. Теофіла Рудницька 11 Федорівка
  18. Пауліна Осіньська 10 Федорівка
  19. Фелікса Поплавська 10 Федорівка
  20. Теофіла Поплавська 10 Федорівка
  21. Марцеліна Островська 11 Федорівка
  22. Камілія Поплавська 13 Федорівка
  23. Ельжбета Адамська 11 Федорівка
  24. Теофіла Голяк 11 Федорівка
  25. Петронела Осіньська 10 Федорівка
  26. Емілія Малиновська 10 Федорівка
  27. Францишка Малиновська 12 Федорівка
  28. Миколай Сарницькі 11 Суслів
  29. Миколай Йєнджиєвські 13 Суслів
  30. Адольф Йєнджиєвські 12 Суслів
  31. Людвик Боревич 11 Суслів
  32. Казимеж Кукліновські — Суслів
  33. Ян Бучиньські 12 Суслів
  34. Антоні Левицькі 11 Суслів
  35. Марія Кукліновська 13 Суслів
  36. Анеля Бучиньська 10 Суслів
  37. Маріанна Левицька 9 Суслів
  38. Зофія Левицька 10 Суслів
  39. Зофія Монджеєвська 10 Суслів
  40. Ельжбета Ольшевська 11 Суслів
  41. Зофія Осіньська 11 Сусли
  42. Маріанна Ольшевська 11 Сусли
  43. Маріанна Пеклик 12 Cwilka
  44. Йозеф Пеклик 11 Cwilka
  45. Марцеліна Левкович 12 Сусли
  46. Пауліна Ольшевська 13 Сусли
  47. Катарина Бучиньська 11 Сусли
  48. Антоні Козакевич 11 Сусли
  49. Ян Йєнджиєвські 13 Сусли
  50. Анна Войцеховська 12 Сусли
  51. Анна Капусчіньська (Kapuscinska) 10 Сусли
  52. Станіслав Марцкевські (Marckewski) 13 Іванівка
  53. Пауліна Гойко 10 Вершнице
  54. Миколай Кухарські 14 Футор Звягель
  55. Йозеф Кухарські 10 Футор Звягель
  56. Вікторія Кухарська 12 Футор Звягель
  57. Антоніна Осіньська 13 Федорівка
  58. Марія Горчиньська 12 Федорівка
  59. Зофія Островська 11 Сусли
  60. Станіслава Соколовська 12 Футор Звягель
  61. Аделя Боровська 13 Футор Звягель
  62. Себастіан Залевські 12 Іванівка
  63. Марцеліна Залевська 9 Іванівка
  64. Ян Осіньські 11 Іванівка
  65. Марцин Рудяковські 12 Сусли
  66. Ян Новаковські 12 Сусли
  67. Вікторія Йєнджеєвська 12 Сусли
  68. Марцелина Шумляковска 12 Суслы
  69. Кароль (перекреслено – Йозеф) Монджеєвські 10 Сусли
  70. Зофія Капушчиньська 11 Сусли
  71. Марцеліна Ольшевська 11 Сусли
  72. Антоніна Бартницька 12 Федорівка
  73. Марія Жолендзіовська (Zoledziowska) 10 Федорівка
  74. Емілія Боровська 11 Тупальце
  75. Марія Боровська 11 Тупальце
  76. Марія Марцинковська 14 Кропивна
  77. Петро Марцинковські 11 Кропивна
  78. Людвик Голляк 15 Кропивна
  79. Антоні Лось 11 Кропивна
  80. Броніслава Жижка 11 Катеринівка футор
  81. Марія Соколовська 12 Катеринівка футор
  82. Теофіла Гданевич? 11 Катеринівка футор
  83. Ядвига Гойка 10 Катеринівка футор
  84. Теофіла Меєтуш (Meietus) 11 Нова Олександрівка
  85. Людвик Канарські 14 Іванівка
  86. Анастазі Ходаковські 12 Ємільчин
  87. Зофія Ольшевська 13 Сусли
  88. Францишек Кайданович 13 Федорівка
  89. Кароліна Малиновська 10 Вершнице
  90. Броніслава Галлак (Hallak) 12 Федорівка
  91. Віктория Бартницька 13 Федорівка
  92. Августина Филипович 14 Звягель
  93. Францишек Сакашевські ? 13 Федорівка
  94. Йозефа Пжибильська 15 Яруне (Саруне?)

(12 Вересня 1899 року)

(матеріали з архівної справи ЦДІАК 1045/2/923)

0