Горбулів – римо-католики, шлюби, 1846 рік

С. Горбулів – шлюби римо-католиків 1846 року:

– Ur. Ян Кулевські (Теодор та Олександра з Тарнів Кулевських) та Кристина Можаровська? (Теодор та Олександра з Шкуровських Музаловських)

– Міщанин Лукаш Гуровські (Ян та Зофія з Драпейків Гуровських) та Юстина Світельська (Вінценті та Доміцеля з Володків Світельських)

– Ur. Боніфаци Лучиньські (Лукаш та Марцианна з Немежицьких Лучиньських) та Ur. Цезарина Шупанович? (Нікодем та Францишка з Красиньських Шупанович?)

– Ur. Себастіан Зеленка (Шимон та Гонората з Малігровських Зеленка) та Розалія Журавська (Клеменс та Маріанна з Таргоньських Журавських)

– Ur. Олександр Савіньські (Анджей та Анна з Щигельських Савіньських) та Антоніна Зіліньська (Олександр та Катажина з Хоєцьких Зіліньських)

– Ur. Еліаш Конопліцькі (Максим та Анна з Бумулавських? Конопліцьких) та Йозефа Кононцевич (Станіслав та Маріанна з Дембицьких Кононцевич)

– Ur. Вавржинец Журавські (Петро та  Бари? (Барбара?) з Шкуровських Журавських) та Зофія Драпейов (Грегож та Катажина з Куровських Драпейов)

– Pracowity Стефан Галицькі (Анджей та Гонората з Лебедовських Галицьких) та Теодора Світельська (Петро та Гелена з Скоковських Світельських)

(матеріали з архівної справи ЦДІАК 1040/1/99)

0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *