Коростишів – римо-католики, шлюби, 1846 рік

М. Коростишів – шлюби римо-католиків 1846 року:

– Однодворець Олександр Пжесмицькі (Йозеф та Констанція з Добровольських Пжесмицьких) та Анна Личевська (Ліон та Тереса з Смиців Личевських)

– Ur. Ян Йозефович (Ur. Владислав та Олександра з Ястжембських Йозефович) та Зофія Макарівич (Макар та Анна з Іниховських? Макарівич)

– Ur. Каетан Сементковські (Готфрид та Маріанна з Рудницьких Сементковських) та Анна Петровська (Йозеф та Маріанна з Войцеховських Петровських)

– Ur. Урбан Криницькі (Мацей та Цецилія з Ястжембських Криницьких) та Теодора Петриковська (Даніель та Маріанна з Піотровських Петриковських)

– Однодворець Анджей Куліковські (Базилі та Аполонія з Дилевських Куліковських) та Анна Туровська (Базилі та Павліна з Годлєвських? Туровських)

– Slawetny Миколай Волотовські (Еджей та Марциана з Меленевських Волотовських) та Текла Неборачко (Якоб та Маріанна з Лосів Неборачко)

– Pracowity Анджей Беднарчук (Базилі та Маріанна з Блазкув Беднарчук) та Францишка Пузиренко (Кирил та Маріанна з Ролехів? Пузиренко)

– Slawetny Петро Гнядовські (Фелікс та Людвика з Вроблевських Гнядовських) та Ельжбета Полубіньська (Домінік та Агнешка з Весоловських Полубіньських)

– Ur. Павел Ясжембські (Ян та Анна з Мантовських? Ясжембських) та Доміцеля Беневська (Ur. Леон та Барбара з Добровольських Беневських)

– Ur. Вінценті Полубіньські (Домінік та Агнешка з Весоловських Полубіньських) та Маріанна Лучицька (Амброжей та Барбара з Лісовських? Лучицьких)

– Ur. Август Войналович (Роман та Регіна з Лісовських Войналович) та Катажина Шиманьська (Ігнаци та Маріанна з Вининьських? Шиманьських)

– Вільноживучій Ян Весоловські (Йозеф та Олександра з Захаркевич Весоловські) та Розалія Корбут? (Стефан та Зофія з Боярських Корбут?)

– Ur. Теодор Русецькі (Міхал та Анна з Краєвських Русецьких) та Петронеля Гаєвська (Мацей та Аполонія з Жигадло Гаєвських)

– Ur. Габріель Кропельницькі (Миколай та Францишка з Пікульських Кропельницьких) та Вікторія Бачиньська (Марцин та Бригіда з Криницьких Бачиньських)

(матеріали з архівної справи ЦДІАК 1040/1/99)

2+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*