Брусилів – римо-католики, шлюби, 1846 рік

М. Брусилів – шлюби римо-католиків 1846 року:

– Ur. Станіслав Грегорович (Міхала та Катежини з Новоблоньських Грегорович) та Павліна Лісовська (Однодворців Стефана та Маріанни з Клюковських Лісовських)

– Slawetny Гіларій Жигадло (Олександр та Олександра з Свіридовських Жигадло) та Ur. Анастазія Тишкевич (Антоні та Магдалена з Пжесмицьких Тишкевич)

– Ur. Олександр Закусило (Теодор та Ева з Щеблів Закусило) та Ur. Малгожата Мантицька (Ur. Францишек та Катажина з Федорів Мантицьких)

– Міщанин Йозеф Кобиліньські (Йоан та Юлія з Келбосів Кобиліньських) та Ur. Катажина Круковська (Гжегож та Барбара з Бернадзьких Круковських)

– Wiel. Францишек Калленбах (Мельхіор та Ельжбета з Єцкелів? Калленбах) та Елеонора Радзимінська (Wiel. Анастазій та Йозефа з Гловацьких Радзимінських)

– Ur. Антоні Васьковські (Бартоломей та Маріанна з Кукініс? Васьковських) та Ur. Маріанна Корчинська (Йозеф та Юстина з Бернадзьких Корчинських)

– Ur. Юліан Мілевські (Стефан та Гелена з Домбровських? Мілевських) та Ur. Катажина Корчиньська (Станіслав та Теофіля з Бернадзьких Корчиньських)

– Однодворець Антоні Робчевські (Бартоломей та Барбара з Яновських Робчевських) та Ur. Октавія Піотровська (Ян та Пелагія з Хубарів Піотровських)

– Ur. Мацей Сапациньські (Грегож та Зофія з Шиманьських Сапациньських) та однодворка Павлина Маєвська (Ян та Гелена з Лазаревич Маєвських)

– Ur. Константин Войцеховські (Ян та Олександра з Піотровських Войцеховських) та міщанка Катажина Строцька (Стефан та Олександра з Сорочиньських Строцьких)

– Wiel. Миколай Селицький? (Францишек та Саломея з Дибовських Селицьких) та Wiel. Вікторія Ястжембська (Антоні та Теодора з Шумських Ястжембських)

– Міщанин Станіслав Белицькі (Станіслав та Юстина з Дудковських Белицьких) та міщанка Анеля Полинів (Ян та Аполонія з Вангрирських? Полинів)

– Ur. Петро Шиманьські (Петро та Маріанна з Хмарів Шиманьських) та Ur. Малгожата Романовська (Стефан та Юлія з Бернадзьких Романовських)

– Ur. Францишек Димінські (Олександр та Катажина з Горецьких Димінських) та Ur. Маріанна Мінаковська (Миколай та Юстина з Більдзікевич Мінаковських)

– Wiel. Петро Свірчевські (Томаш та Барбара з Зеліньських? Свірчевських) та Wiel. Олександра Заремба (Якоб та Зофія з Каменських Заремба)

(матеріали з архівної справи ЦДІАК 1040/1/99)

2+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *