Контакти

4 коментарі

 1. Леонид

  Кто ищет Дидковского Самоила Венедиктовича? Мой дед Дидковский Василий Венедиктович, родился 1892 г. в с. Недашки. У него был брат Самоил (Самуил, Самко) Венедиктович. Жил во Львове, потом в Ирпене. Там и похоронен. У Дидковского Венедикта было отчество Маментович.

  0
  Відповісти
 2. Леонид

  Здравствуйте Татьяна! Я уточнил. Дидковский Самоил Венедиктович родился в с. Недашки.
  Потом долго жил во Львове (Бибрка). Там же и похоронен. У него был сын Полик (Полиэвкт), жил в Ирпене или Буче. Если это Вам интересно, пишите на мою почту: geofizik-rep@ bk.ru. Василий Венедиктович жил в Новых Соколах (Ходычев).

  0
  Відповісти
 3. Анатолій

  Дякую за публікацію про дворян Вороничів. В мене є поправка.Івашко Воронич-старший, якоиу король подарував Крошню, мав три сина(Івашко-молодший, Юхно, Григорій0, та дві дочки-Авдотью і сестра, імя якої невідоме. ДіичГніваш(звертаю уагу0 спочатку віддав Крошню Авдотьи, але потім зобовязав Івашка-молодшого виплатити сестрі 30 коп грошей і передав село йому. Івашко помер так і не заплативши. Тоді молодші брати заплатили по 15 коп грошей і володіли спільно селом. після смерті Юхна(Юрія) його діти – Юрій та Анна Юріїні разом з Григорієм володіли селом. І Далі вже діти Григорія. Дякую ще раз.

  0
  Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

3+