Парафії Житомирського повіту 1790 року, римо-католики, греко-католики

Справа – ЦДІАК 1044/1/1 – списки прихожан Житомирського повіту 1790 року

Спочатку Римо-Католицькі костели (obrzadku lacinskiego, obrzadku Katolickiego Rzymskiego):

Перші декілька аркушів вирвані, це початок Любарського костела.

Л. 3. С №20 Любар, костел (включє населені пункти: Новий Любар, Старий Любар, Юрівка, Чар… нова, Колодчна, Коростки, Горапаце?, Липна, Вищигури, Гуслінце, Ковалівка, Мотрунки, Гавратин, Кизиївка, Березовка, Волиця, Мотовидлівка, Карань, Гринівка, Пединки?, Семенівка, Рогузна, Отусівка?, Перевалівка, Вигнанка, Северини, Демковець, Браталів)

Л. 25. Краснопіль, костел (включє населені пункти: Краснопіль, С. Бесвицечна?, Носівки, Стецькова, Татаринівка, Молочки, Лич…, Бурковце, Троща, Домбровка, Галиївка, Волянка Нижня, м. Янушполь, сл. Константинівка, Сл. Полова, С. Жеребки, Сл. Певна, Фольварк Полови)

Л. 45. Чуднів, костел (включє населені пункти: с. Бабушки, Безимувка, Буда Соболевська, Буда Протувка под Манюх…, Буда Забожицька, Буда Голубне, Браталів Великий, Билдичів, м. Чуднів, Чижинце, Дубище та Дідковце, Дрихлів, Дреники, Дзябки, Футорек, Футор Пеплоскего, Годзярня, Глибочек, Гордийувка, Гута Кжишталева, с. Ясногрод, С. Корчівка, Краснощутка, Кулки, Карповець, Корочанки, Князин разом з Торчиновкою, Кожара мала, Камінь, Коровинці великі, Коровинчики, Кожара велика, м. Мирополь, Манія, Меленце, Михалівка, Монастирек, Михаленки, Павлочка, Привітів (Гривитів?), Пилипи Козарецькі, м. П’ятка, Рудня Ходицька, Рудня Дрихлеска, Рудня Стара Шиска, Рудня Покостівка, Рудня Вольвахівка, Рудня почта, Рудня Майхоровська, Рудня Манінта? с. Протівка Буда, Рудня Павлівка, Рудня Таргоньова, Рудня Нова, Рудня Забожицька, Рудня Будище, Рудня Старе Лесна, Рудня Барткова, С. Романівка, Рачки, Шуляйки, Щеньовка, Стовпов, Сербінівка, Гидачівка?, Тевелівка, Турчинівка (див. Князин), Тартак фабрика, Тютюнники, Ульха, Високий Піч фабрика, Вроблівка, Войтовце, Волосувка, Забожица)

Л. 103. Троянів, костел (включє населені пункти: м. Троянів, сл. Головинка, м. Слободище, с. Пилипи, с. Сама, с. Тригор, Рудня Тригірська, с. Денеши, Рудня Денешовська, Рудня Коща Вища, Рудня Коща Нижня, с. Гоздавка, с. Ружки, с. Рея, с. Татариновка Велика, с. Шумськ, Рудня Шумська, Рудня Волковських, Рудня Башинського, Слободка Залізняки, с. Буки, с. Волиця, Лемешівка, Рудня Городище, Рудня Мисюрова, с. Соснівка, Рудня Башинського, Рудня Дермань, Слободка Корчак Перлівка, с. Двожец)

Л. 122. Бердичів, костел (включє населені пункти: м. Бердичів, Андріяшівка, Бураки, Бродецко, Богридзиха?, Безіменна, Бистрик, Хазин, Черняки, Демчин, Фридров, Гардушовка, Голотки, Іванковце, Ясиновка?, Юрівка, Куманівка, Кикишівка, Клітинка, Лемеше, м. Махнівка, Марковце, Мшанец, Маркуше, Молотковце, Марцинівка, Медведівка, Низгурчики малі, Низгурце великі, Осичнце, Обухівка, Озадовка, Половецько, Полічиньце, Пятигурки, м. Райгородок, Рижковце, Райки, Семенівка, Скрихлівка, Терихівка, Татаринівка, Туча, Вуйна, Житинце, Жидовце, Жежелів, Волчинець)

Л. 164. Кодня, костел (включє населені пункти: Кодня, Пражов, Городищі, Янковці, Вертекиївка, Ніконівка, Лаховці, Гальчинець, Журбинці, Солотвин, Сингури)

Л. 172. Житомир, костел (включє населені пункти: м. Житомир, с. Стамішівка, Скоморохи, сл. Бистра, с. Ловків, Калинівка, Вацків, Гаринка, сл. Франівка, с. Вереси, Небраше?, Троковиче, Горбашка велика, Черняхів, Коритище, Топорища, Рудня Топорища, с. Ворів, Рудня Воровська, с. Стирки, Кам’яний брід, Висока піч, Рудня Фасовска, с. Фасова, с. Пекарщизна, Ставів, Давидівка, Грушки, Крученець, Новиполь, Клітища, Зозоків, Вишпіль, Камьонка, Паушанка, Пжишера, Поколова гура, Вільськ, Щербіни, Колодриївка, Поплавка, Буда Понінка, Буда Сабровка, Рудня Якодинська, с. Лодріанівка, Стрибера, Рудня Стрибера, Буда Стара до Пулин, с. Новосілка, Пулини, Курне, Буда Деців, Буда Вельки Луг, Буда Терюрка, с. Безеретянка, с. Янишівка, с. Крошня, Волянщизна, Рудня Волянска, с. Хорошки Великі, Рудня Хорошковська, с. Двожища, Рудня Двожиска, Рудня Шляхова, Рудня Соловата, с. Селянщизна, с. Мокжанщизна, Рудня Л..чец, с. Березівка, Буда Дерманка Шиєцка, с. Дзівочки, Рудня Нова, Рудня Стара, с. Високе, с. Бараше Великі з Руднею, Альбинівка, Побитівка, Гоголівка, усього чол. 2033, жін. 1690)

Л. 222. Коростишів, костел (включє населені пункти: м. Коростишів, с. Березівка, Більковце, Глинища, Городище, сл. Городинка, с. Городск, Гуменники, Юрівка, Кичкири, сл. Серединка, с. Кожарища, Козиївка, Мініни, Мінійки, Осники, Паперня, м. Радомисль, Рудня Радомиска, с. Стрижавка, Свинолоза, Староселіце, Слобудка, Ставки, Щеньов, Студениця, Теснівка, Вирлоок, Забрудзя. Села в повіті Київським: Хаританівка з Руднею, Футор Вьоской, Гута Забілоцька, Кіричанка, Кропивна, с. Продубівка, Рудня Ставецька, Рудня Городзька, Рудня Войташівка, с. Романівка, сл. Ставецька, Футор Ставецькі, с. Щегліївка, Войташівка, Віленка, Вільня, Забілоче, Здвижка)

Л. 246. Горбулів, костел (включє населені пункти: с. Горбулів, с. Бразинка, Бежів, Кисилевщизна, Буки, Бучки, Борщів, Чайківка, Добринь, Федорівка, Филиповиче, Головин, Гута Добриньська, сл. Горб. Аннопіль, с. Кам’яний брід, Корчівка, с. Модилів, Лахова, Облитки, Осівка, Потиївка, сл. Потиївка, Буда Потиївська, Рудня Бучковська, Раковська Рудня, Рудня Сичівка, Рудня Шлямарка, Рудня Жадковська?, Рудня Заньковська, Рудня Добриньська, Рудня Сатовська, Рудня Чайковська, с. Сати, с. Сліпчице, Стовпня, Свида, с. Селець, Торчин, Видибор, Жарки, Жадки)

Л. 260. Малин, костел (включє населені пункти: м. Малин, Рудня Малинська, Городище, с. Пенязевиче, Хведерівка Гута, Вожня Стара Рудня, Вожня Нова Рудня, с. Любовиче, сл. Станіславівка, Вирва Рудня, Сельцовська? Рудня, Макалевицька Рудня, с. Ворсівка, Рудня Ворсівська, Няневська Рудня, Здривля Рудня, Яновська Буда, Булгаки Рудня, Трощаниця Млинок, с. Гутка, Гуталяньська Рудня, Берковська Рудня, Будилівка Буда, с. Чоповиче, Чоповська Буда, Липляньська Буда, Стримівська Буда, Кам’янка, Кам’янковська Буда, Баранівка, Баранівська Рудня, с. Пєрожки, Ремянівка, Ремянівська Буда, Ломля, Недашківська Буда, с. Воробіє, Воробіївська Рудня, Ясоновка Буда, Лукавець Буда, с. Вишевиче, Медзинечка, Моделівка, Скуратовська буда, м. Ксаверів, Домбровська Буда)

Л. 278. Ушомир, костел (включє населені пункти: м. Ушомир, Рудня Ушомирська, Рудня Мошна, Рудня Рафалівка, с. Ушица, Бандарівка, Рудня Бандарівська, с. Білка, Рудня Білецька, с. Сушки (Юшки?), с. Рашна?, Рудня Рашенська, с. Чаробілка з Руднею, Буда Суха? Воля, с. Креївщизна, с. Гризани, Ринавка, Рудня Закомерня, Рудня Гацковська, Рудня Кропивенка, Рудня Камінь, Рудня Гутка, Рудня Ковалівка, Рудня Старихівська?, Рудня Борова, Рудня Турчинка, Рудня Бобрик Старий, Рудня Бобрик Новий, с. Лісовщизна, Рудня Лісовська, с. Шершні, Рудня Шершньовська, Рудня Слобичь?, Буда Новаківська, с. Зубовщизна, с. Немерівка, с. Могильна з Руднею, с. Білошице?, с. Шкоросе?, Рудня Шкороска, с. Сингає, Футор Сингаївський, с. Пашини, Вигів, Купища, Слобідка, с. Давидки, с. Дорошице, Боровиця)

Л. 291. Іванків, костел (включє населені пункти (духовні або дедичні): м. Іванків, Сохаче?, Пироговиче, Пжиборск, Зарин, м. Горностайопіль, с. Руфтиче?, Домантів, Русаки, Буда Русаківська, с. Доманівка, Рудня Левківська, с. Гдоровиче?, с. Обуховиче?, Термахівка, Сидорівська Рудня, м. Розважів, Рудня Жерева?, Рудня Лукашівська, с. Кухари, с. Унін, Гута Ханьовська, Гута Тальська, Рудня Пясковська, Буда Бородянська, с. Новагробля, Буда Шибенська (духовна), с. Дражня, м. Бородянка, Буда Шибенська (дедична), Гута Оцитель?, Рудня Тальська або Іванківська, Рудня Шпілевська, Рудня Димірська, Рудня Ваховська, Буда Ваховська, Рудня Сичівка, Рудня Толокуньська, с. Толокунь, м. Димір, с. Димидів, с. Козаровиче, Рудня Коска, сл. Константинівка, с. Хлібівка, с. Литвинівка, Рудня Литвинівська, м. Гостомель, с. Біланівка, с. Корчівка, Йозефівка, Раківка, Рудня Новоставська, с. Абрахамівка, Семенівка, Школка парафіяльна Іванківська)

Л. 308. Хабне, костел (включє населені пункти: м. Хабне, Царів?, Рудня Бобрик, с. Максимовича, Рудня Корокуска, сл. Верхалів, Буда Мендзиліска, Рудня Осучемка, Рудня Осучна, с. Мінки, Рудня Мінкоска, с. Крисятиче, с. Базар?, Рудня Базарська, Буда Троханеська, Звіздаль Млин, Рудня Буча, Буда Яблоньська. Села повіту Овруцького: Рудня Рача, Рудня Грезля Висша, Буда Давидкоска, Рудня Коситувка, с. Варовиче, Буда Варовська, Рудня Кливини, Рудня Павлоска, с. Стечанка, Рудня Ілінська – Пробощ Станіслав Стецькі)

Далі греко-уніатські церкви (obrzadku Katolickiego Grecko-Uniackiego):

Л. 318. Ушомир
Л. 324. Ставівська
Л. 336. Тригір’я
Л. 347. Гривитів (Чудновський)
Л. 357. П’ятка, церков Воскресіння (Чуднівський)
Л. 364. Глубочек відноситься до П’ятки (Чуднівський)
Л. 358. Новипіль, Крученець (Житомирський)
Л. 368. С. Маркуше
Л. 378. С. Вуйна
Л. 388. С. Мшанец, відноситься до парафії с. Вуйна
Л. 392. Полічинець
Л. 408. Турівка (або Сурівка)
Л. 418. Ощна, відноситься до попереднього приходу
Л. 429. Пражів, Городища (Коднянський)
Л. 429. П’ятка? Церков Різдва Христова (Чуднівський)
Л. 437. Троянів
Л. 449. С. Рачки (Чуднівський)
Л. 458. Шумськ, Коритинець, Волиця, Головинка та інші (Троянівський)
Л. 474. Журбинце (Коднянський)
Л. 478. Ясногрод, церков Успенська, с. Ядки, Соболів, Тевелівка? (Чуднівський)
Л. 484. Печанівка (Чуднівський)
Л. 489. С. Камінь (Чуднівський)
Л. 496. Г. Житомир, Альбинівка, Крошня та інші
Л. 512. Миропіль (Чуднівський)
Л. 518. Татаринівка Велика (Троянівський)
Л. 528. Бердичів
Л. 536. Бердичів
Л. 542. С. Іванковце
Л. 548. С. Семенівка
Л. 552. С. Чернички
Л. 557. М. Махнівка
Л. 565. С. Медведівка
Л. 567. С. Житинце
Л. 569. С. Головецько
Л. 573. С. Волчинець
Л. 582. Гришковце
Л. 586. Безименна
Л. 591. С. Молотковце
Л. 598. С. Кикишівка
Л. 605. С. Марковце
Л. 608. С. Голотки
Л. 612. С. Глуховце
Л. 622. С. Клітинка мала, парафія Захисту Матері Божої
Л. 625. Швайківка
Л. 639. С. Бистрик
Л. 648. С. Озадівка
Л. 660. С. Пятигірка
Л. 658. Парафія Обуховецька
Л. 671. Парафія Бродецька
Л. 661. С. Райки
Л. 687. С. Фридрів
Л. 691. С. Терехова
Л. 698. С. Гордишівка
Л. 705. М. Райгородок
Л. 709. С. Зезелів (або Жежелів?)
Л. 719. С. Скрехлівка
Л. 728. С. Жидовець
Л. 733. С. Хазин
Л. 738. Передмістя Житомиру, церков Znamienia Marii Panny, Барашівка, Будище
Л. 752. Кам’яний брід (Житомирський), Текліпіль, Топорища, Фасова та інші
Л. 762. Гальчинець малий, Агатівка, Рея
Л. 777. Чарторийська церква (Чуднівський)
Л. 785. Коростки
Л. 789. Забілоч, с. Негребівка
Л. 801. Денеши (Троянівський)
Л. 805. Солотвин
Л. 817. Декілька аркушів не з початку, схоже римо-католицька парафія – Гавратин, Кириївка, Березівка
Л. 818. Троянів, міська церква Св. Еліаша Пророка
Л. 830. С. Янковце
Л. 834. Передмістя Кодні, с. Закусилівка
Л. 840. М. Кодня
Л. 846. С. Вереси
Л. 852. С. Скоморохи
Л. 854. С. Станишівка
Л. 859. Псище, приселок Станішівської церкви
Л. 862. М. Бердичів, церква Св. Трійці
Л. 866. С. Високів
Л. 882. С. Дівочки
Л. 888. С. Тютюнники
Л. 893. С. Турчинівка
Л. 896. С. Турчинівка
Л. 902. С. Рижинце, с. Маніє
Л. 910. С. Романівка
Л. 916. С. Врублівка
Л. 924. С. Калинівка
Л. 931. С. Кам’янка, Павшанка
Л. 935. С. Куманівка
Л. 938а. Сингури
Л. 946. С. Ловків
Л. 957. Сауконе? (Житомирська)
Л. 967. Селець, Сати, Соловська Бразинка
Л. 989. С. Кам’яний Брід, Сліпчици
Л. 991. Малий Браталів (Любарська)
Л. 999. Нізгури Великі
Л. 1006. Соснівка – obrzadku Rusko-Katolickiego
Л. 1010. С. Сербинівка – obrzadku Rusko-Katolickiego
Л. 1025. С. Березівка – obrzadku Rusko-Katolickiego
Л. 1036. М. Коростишів, церква Св. Трійці
Л. 1046. М. Слободище, церква Трійці (Троянівська)
Л. 1076. М. Слободище, церква Св. Миколая (Троянівська)
Л. 1082. Краснопіль
Л. 1092. М. Чуднів, с. Короченки
Л. 1102. С. Краївщизна та інші (Ушомірська)
Л. 1109. С. Бялошице
Л. 1113. Ушомир
Л. 1118. С. Хорошечки
Л. 1126. С. Хорошки
Л. 1137. С. Пухни
Л. 1143. С. Несолонь та інші
Л. 1149. С. Шуляйки та інші
Л. 1155. С. Галиївка (Краснопольський)
Л. 1163. С. Буки (Горбулівський)
Л. 1167. С. Коровіни Великі (Чуднівський)
Л. 1175. С. Бабушки (Чуднівський)
Л. 1185. С. Пилипи (Троянівський)
Л. 1191. С. Старий Миропіль
Л. 1198. С. Столпів (Чуднівський)
Л. 1203. С. Козарка (Чуднівський)
Л. 1209. С. Булдичів (Чуднівський)
Л. 1215. С. Ульха (Чуднівський)
Л. 1219. С. Забожица (Чуднівський)
Л. 1225. С. Татаринівка Мала
Л. 1235. С. Карповець (Чуднівський)
Л. 1256. С. Безимівка (Чуднівський)
Л. 1259. С. Волосівка (Чуднівський)
Л. 1258. С. Шляхувка (парафія Labridzka?)
Л. 1274. Любар, с. Колодча та інші
Л. 1284. М. Черняхів та села
Л. 1306. М. Чуднів, церква Св. Миколая
Л. 1325. С. Романів (Чуднівський)
Л. 1332. Торчин, с. Пилиповиче, Корчівка
Л. 1343. С. Вертикиївка (Коднянський) – зберігся тільки один лист, інші вирвані

3+

4 коментарі до “Парафії Житомирського повіту 1790 року, римо-католики, греко-католики”

  1. як на мене корисна інформація, хотілося ще більше різних відомостей про період з 1600 по 1800 роки, велика вдячність авторам

    4+
  2. Валентин, на жаль, документів за період до 1800-х років по Житомирщині зберіглося дуже мало. Є поодинокі метричні та сповідні кінця 18 століття, деякі актові книги, тощо.
    Є шанс, що частина ревізій володінь польських поміщиків зберігається в польських архівах.

    4+
  3. Добрий день! Мої предки походять зі Словечанської округи – село Бігунь. Чи не траплялися Вам відомості про родину Дрозд?

    0

Залишити відповідь до валентин Скасувати відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*