Вишевичі – римо-католики, шлюби, 1846 рік

С. Вишевичі – шлюби римо-католиків 1846 року:

– Slawetny Кароль Шацило (Йозеф та Констанція з Галицьких Шацило) та Антоніна Сичувна (Slawetny Гжегож та Маріанна с Колосовських Сичевських)

– Slawetny Павел Сідельські (Бартоломей та Луція з Котвицьких Сідельських) та Аполонія Мілевська (Slawetny Ігнаци та Маріанна з Домбровських Мілевських)

– Slawetny Валентій Мазуркевич (Адам та Олександра з Клюскув Мазуркевич) та Хелена Бурдаківна (Томаш та Тереса з Людвіковських Бурдаків)

– Slawetny Антоні Бернацькі (Гжегож та Маріанна с Гурських Бернацьких) та Текла Мазуркевич (Slawetny Адам та Юлія з Клюсків Мазуркевич)

– Ur. Ян Демович (Кандида та Аполонії с Греневич Демович) та Люція Пахоловецька (Ur. Енджея та Малгожати з Левкович Пахоловецьких)

– Ur. Фаустин Житкевич (Йозеф та Текля з Йорданських Житкевич) та Стефаніна Скульска (Ur. Теодор та Констанція з Гулашевських Скульских)

– Slawetny Лукаш Сичевський (Кондрат та Юліана з Порохнів Сичевських) та Slawetna Марцианна Хочинська (Йозеф та Текля з Оборських Хочиньських)

– Slawetny Ян Галензовські (Міхал та Тереса з Кубицьких Галензовських) та Slawetna Анна Гольчевська (Август та Марцианна з Оборських Гольчевських)

– Slawetny Антоні Хоцонські (Йозеф та Юлія з Оборських Хоцонських) та Slawetna Маріанна Сичевська (Кондрат та Олександра з Порохнів Сичевських)

(матеріали з архівної справи ЦДІАК 1040/1/99)

2+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*