Радомисльський повіт, ревізька казка шляхти 1 розряду, 1834 рік

Ревизькі казки шляхти 1 розряду Радомисльського повіту 1834 року

Загальний алфавитний список прізвищ, вказані: номер, прізвище, ім’я, кількість членів родини чоловічої та жіночої статі, населений пункт.

(в справі порядковий номер вказаний червоним олівцем праворуч на сторінці)

  1. Блажовський Михайла, 1-1, Межиріч
  2. Богданович Марія, 1-5, Гуменниках
  3. Богуславський Іван, 2-4, с. Борщів
  4. Боярський Едвард, 2-1, с. Водотиях
  5. Булинський Осип, 1-1, с. Дивині
  6. Булдескуль Іван, 3-4, сл. Нивках
  7. Билина Станіслав-Іван, 1-1, в м. Радомислі
  8. Белецький Андрій, 5-2, в м. Радомислі
  9. Белецький Фома, 2-0, д. Свиді
  10. Бернацька Олена, 2-5, с. Забілоччя
  11. Бялосукня Бальтазар, 3-2, д. Нових Ставищах
  12. Ваготович Филип, 1-5, с. Камін. Брід
  13. Ваксман Іван, 3-4, д. Романовці
  14. Варганскъ Осип, 2-1, с. Карабчин
  15. Василевський Тимофій, 1-1, д. Димарці
  16. Васильковський Яцек, 2-1, д. Віленці
  17. Вонсович Елеонора, 0-3, с. Ставках
  18. Воронич Фекла, 0-2, с. Торчин
  19. Врублевський Яків, 2-4, д. Лазарівці
  20. Вешеневський Осип, 2-4, с. Карпилівка
  21. Вержбицький Станіслав, 1-1, с. Забилоччя
  22. Гачковський Грациян, 1-0, д. Дубровці
  23. Горман Михаїл, 2-4, м. Хабне
  24. Горман Франц, 6-7, с. Ладижищах
  25. Глембоцький Феліциян, 2-2, д. Жадьках
  26. Глинка Іван, 1-1, с. Карабачин
  27. Головинський Михаїл, 4-1, с. Ворсівка
  28. Горецький Каетан, 3-3, сл. Нивках
  29. Гославський Антон, 2-3, д. Ястребенка
  30. Гощицький Карл, 3-4, м. Горбулів
  31. Грабовський Іван, 1-1, д. Барановці
  32. Грузинська Францишка, 3-4, с. Торчин
  33. Гурковський Людвик, 1-0, д. Нянювці
  34. Диневський Піус, 2-0, с. Привороття
  35. Данбновецька Марианна, 1-3, м. Радомисль
  36. Дзвонковський Адам, 3-0, с. Торчин
  37. Дзержановський Сотер, 5-2, д. Пилиповичах
  38. Дзержановський Зенон, 4-2, д. Пилиповичах
  39. Дзержговський Антон, 1-1, с. Стремигорода
  40. Дидковський Григорій, 1-4, д. Гутці
  41. Душинський Антон, 3-2, с. Модилів
  42. Душинський Каетан, 3-1, д. Пилиповичах
  43. Димінський Степан, 4-2, с. Болячів
  44. Єзерський Гаврила, 6-4, с. Забилоччя
  45. Єзерський Вікентій, 3-0, д. Колчановці
  46. Єржиньський Казимір, 3-3, с. Кочерові
  47. Жміовська Єлисавета, 3-5, д. Варовське
  48. Завойський Феодор, 5-3, с. Забилоччя
  49. Загурська Вероніка, 0-1, с. Карабачині
  50. Зайончковський Филип, 2-0, д. Барановці
  51. Залеський Іван, 3-3, д. Барановці
  52. Заремба Яків, 4-4, д. Морозовці
  53. Зубовський Осип, 4-0, д. Евандорф
  54. Зеліонкова Марианна, 0-1, д. Бельковцях
  55. Зеліонкова Кунегунда, 4-4, д. Красниці
  56. Іржикевич Антон, 3-1, с. Борщів
  57. Іскра Аполон, 2-1, с. Оранному
  58. Іскра Стефан, 1-0, с. Оранному
  59. Істинський Стефан, 1-0, сл. Михайловці
  60. Канусевич Казимір, 5-2, д. Мороговці
  61. Каневський Михаїл, 4-2, д. Краковщині
  62. Каленський Станіслав, 4-3, с. Товстий Ліс
  63. Ковнацька Йоанна, 6-2, д. Городищах
  64. Козяровський Михаїл, 3-2, м. Радомисль
  65. Конесциушъ Фелікс, 4-3, д. Куповатій
  66. Корабієвський Михаїл, 3-1, с. Заньках
  67. Корчевський Бернард, 2-2, д. Сидоровичі

б/н Косецька Єлисавета див. в списку Каневського під №61

  1. Костюшинський Казимір, 2-0, д. Ульшці
  2. Краковка Казимір, 3-3, д. Омелянах
  3. Крижановська Євфросинія, 1-3, м. Радомисль
  4. Крушинський Осип, 1-1, с. Вирлооке
  5. Крушельницький Филип, 2-2, сл. Нивках
  6. Купецъ Вікентій, 1-1, д. Далановці
  7. Курманович Варфоломій, 5-3, с. Осовцях
  8. Кршижановський Василій, 5-3, с. Осовцях
  9. Кержніовський Фелікс, 1-0, с. Водотея
  10. Лепінова Марцианна, 0-1, д. Юровці
  11. Ліпінський Франц, 4-4, м. Чорнобиль
  12. Листопацький Андрій, 1-2, с. Модилів
  13. Лисицький Михаїл, 7-3, д. Коваліовка
  14. Лобачевський Севастіан, 1-1, д. Барановці
  15. Лотоцький Ігнат, 1-2, д. Старовичах
  16. Лукаський Людвик, 2-2, с. Заньках
  17. Лещинська Марианна, 0-1, д. Старовичах
  18. Любаньський Феліціян-Фелікс, 4-1, м. Рожів
  19. Маєвський Яків, 3-5, с. Торчин
  20. Малавський Клементьй, 2-3, с. Забилоччя
  21. Медзвецький Симон, 2-3, д. Старовичі
  22. Медзвецький Полідор, 3-1, Рудні Сидоровецької
  23. Маленевський Іван, 6-6, с. Меленях
  24. Меленевська Стретовичова Домнікія, 4-3, с. Меленях
  25. Меленевський Стретович Павел, 6-11, с. Меленях
  26. Меленевська Грищенкова Марія, 17-19, с. Меленях
  27. Меленевський Стретович Мацей, 20-17, с. Меленях
  28. Миклевський Іван, 5-2, сл. Нивках
  29. Миклевський Карл, 1-2, сл. Нивках
  30. Микульський Сотер, 1-3, д. Ходорах
  31. Мілевська Магдалена, 2-4, д. Негрибовці
  32. Михайловський Теофіль, 1-4, с. Чайковці
  33. Михайловський Станіслав, 2-6, с. Чайковці
  34. Михайловський Владислав, 3-3, с. Камінний Брід
  35. Михайловський Ксаверій, 1-1, д. Русановці
  36. Михайловський Лука, 3-4, м. Брусилів
  37. Модзаліовський Вікентій, 1-1, с. Ворсівці
  38. Немирич Константин, 3-2, с. Забилоччя
  39. Нікорович Адам, 1-1, с. Карабачин
  40. Олізар Граф Густав, 2-2, в м. Коростишові
  41. Падаревська Аннеля, 0-1, с. Модилів
  42. Панютин Григорій, 1-1, д. Толокуню?
  43. Паценкова Вільгельміна, 0-1, с. Михайлівці
  44. Паціорковський Леонтій, 1-0, м. Чорнобиль
  45. Пашковський Осип, 1-0, м. Брусилів
  46. Перстіатковичіва Анна, 2-4, с. Озерянах
  47. Петерсон Антоніна, 0-2, сл. Оливе
  48. Пашинський Мельхіор, 5-1, с. Дивині
  49. Піонтковський Станіслав, 1-1, с. Дивині
  50. Плавецький Антон, 1-2, д. Привороття
  51. Подоська Графиня Марія Тересса, с. Містечко
  52. Пончовський Фадей, 1-2, Р. Кухарях
  53. Протобоверій Костянтин, 5-7, с. Черевачі

б/н  Прушинська Констанція см. Михайловська №100

  1. Пеньковський Осип, 1-2, с. Понязевич
  2. Пеньковський Іван, 3-3, с. Камянці
  3. Радзиковський Осип, 3-3, с. Осовцях
  4. Ржешотарська Розалія, 1-1, д. Корчівці
  5. Росовецький Мартин, 1-0, д. Карабачині
  6. Ростовська Казиміра, 0-2, д. Мойсейках
  7. Рудзький Ігнат, 3-1, с. Карабачині
  8. Рудницький Лев, 2-6, д. Кустовцях
  9. Рибінський Лука, 1-3, с. Розважівка
  10. Рипінська Марианна, 0-2, с. Карабачині
  11. Самбор Тимофій, 7-2, д. Сидоровичі
  12. Сищевич Северин, 3-4, м. Радомисль
  13. Свідерська Вікторія, 0-1, д. Мірчі
  14. Сенчковський Адам, 2-3, д. Старовичі

б/н  Скребицька Марія см. Єзерський №44

  1. Соботкевич Іван, 4-2, м. Радомисль
  2. Сокальський Ігнат, 4-4, с. Забілоччя
  3. Солтан Пересвіт Осип, 3-4, д. Опачицях
  4. Сонгайло Іван, 1-0, с. Борщів
  5. Сосновська Йоанна, 0-4, с. Камінний Брід
  6. Сохацька Аполонія, 0-3, с. Кочорів
  7. Стаховський Франц, 1-1, д. Куповатім
  8. Стемпковський Іван, 4-3, с. Волчкове
  9. Селицька Саломея, 2-1, м. Радомисль
  10. Сенькевич Іван, 1-0, с. Горбульові
  11. Таральський Ігнат, 1-1, д. Тесновці
  12. Тонкель Ігнат, 1-3, д. Сидоровичі
  13. Тршецяк Целестин, 3-4, с. Борщів
  14. Тршецяк Адольф, 1-0, с. Борщів
  15. Тршецяк Миколай, 1-4, с. Борщів
  16. Улашин Іван, 3-2, д. Пилиповичі
  17. Улашин Михаїл, 2-2, д. Яновці
  18. Федорович Станіслав, 4-4, с. Хомутець
  19. Хмеліовський Станіслав, 2-1, м. Малин
  20. Ходаковський Федір, 4-2, м. Радомисль
  21. Хоментовський Миколай, 3-1, с. Заньках
  22. Хршоніц Антон, 1-2, д. Губін
  23. Хршонстовський Станіслав, 4-2, д. Дубовці
  24. Цеханович Ева Бенігна, 6-2, д. Барановці
  25. Чайковський Прот, 2-2, с. Мінійках
  26. Чайковський Василій, 1-1, м. Радомисль
  27. Чоповський Бенедикт, 6-7, с. Чоповичі
  28. Чоповський Данила, 10-10, с. Чоповичі
  29. Шарамович Фелікс, 4-1, с. Ляхович
  30. Шарамович Францишка, 0-3, д. Рудні Заньковської
  31. Шорнель Павел, 6-3, с. Дивині
  32. Ярошевич Вікентій, 2-2, д. Вересні
  33. Якубовський Франц, 1-0, д. Мірчі
  34. Якуновський Осип, 1-0, м. Чорнобиль
  35. Яблонський Людвик, 3-3, с. Розважовці
  36. Ястржембський Антон, 3-3, м. Брусилові

(матеріали з архівної справи ДАКО 280/2/644 та копія в справі 645)

3+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*