Малин – римо-католики, шлюби, 1846 рік

М. Малин – шлюби римо-католиків 1846 року:

– Однодворець Базиль Місюревич (Каземир та Олександра з Тетерув Місюревич) та Slawetna Агата Полінувна (Миколай та Маріанна з Ваховських Полінов)

– Ur. Стефан Божичка (Габріель та Малгожата з Пашкевич Божичка) та Ur. Юлія Козловська (Матеуша та Йозефы з Гумінських Козловських)

– Slawetny Ян Моргулець (Грегож та Анастазія з Яковичів Моргулець) та Slawetna Агнешка Сивкова (Олександр та Марцианна з Бушиньських Сивко)

– Slawetny Ян Лісовські (Яків та Маріанна з Лісовських Лісовських) та Slawetna Францишка Журавська (Августин та Катажина з Горай Журавських)

– Wielm. Вінценті Мондзелевські вдовець (Миколай та Тереса з Юсиньських Мондзелевських) та Ur. Емілія Козицька (Ян та Юлія з Каміньських Козицьких)

– Ur. Ян Віслоцькі (Ян та Доміцеля з Ружицьких Віслоцьких) та Ur. Юлія Оборська (Теодор та Текля з Маленицьких Оборських)

– Slawetny Йозеф Сичевські (Стефан та Маріанна з Горалув Сичевських) та Ur. Агнешка Гаєвська (Шимон та Анна з Неборачків Гаєвських)

– Ur. Матеуш Гаєвські (Шимон та Анна з Неборачків Гаєвських) та Slawetna Текла Світельська (Анджей та Магдалена з Тетерів Світельських)

– Slawetny Адам Гораль (Мацей та Агнешка з Хілув Горалів) та Slawetna Агнешка Ліпська (Шимон та Маріанна з Світельських Ліпських)

– Wiel. Мельхіор Яблоньські (Людвик та Маріанна з Янковських Яблоньських) та Wiel. Октавія Адамович (Францишек та Петронеля з Тетежоковських Адамович)

– Slawetny Ян Березовські (Яків та Катежина з Журавських Березовських) та Slawetna Фрузина Шковронська (Ян та Маріанна з Кучиньських Сковроньських)

– Slawetny Томаш Світельський (Анджей та Магдалина з Тетерів Світельських) та Slawetna Бальбіна Володкевич (Мацей та Розалія з Гора… Володкевич)

– Slawetny Петро Волосевич (Олександр та Анастазія з Журавських Волосевич) та Slawetna Юстина Куліковська (Антоні та Анна з Валюрків Куліковських)

(матеріали з архівної справи ЦДІАК 1040/1/99)

0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*