Хабне – римо-католики, шлюби, 1846 рік

М. Хабне – шлюби римо-католиків 1846 року:

– Slawetny Антоні Йорковські? (Якоб та Маріанна Йорковські?) та Slawetna Текла Драпей (Томаш та Теофілія Драпей)

– Slawetny Ян Лінневич (Томаш та Вікторія з Глезів Лінневич) та Йозефа Палицька (Slawetny Ян та Анастазія з Цалків Палицьких)

– Slawetny Вінцент Толоневич (Йозеф та Катежина з Рехванських Толоневич) та Анна Сікорська (Slawetny Адам та Барбара з Караксів Сікорських)

– Міщанин Адам Ястржембські (Роман та Еуфрозина з Краснобородків Ястржембських) та Пракседа Драпіковська (Каспр та Агата з Караксів Драпіковських)

– Slawetny Йозеф Булковські (Ян та Анна з Смик Булковські) та Саломея Холлянівна (Йозеф та Пракседа з Шипер Холлянів)

– Slawetny Августин Булковські (Стефан та Стефанія з Глушців Булковські) та Антоніна Лінневич (Slawetny Ігнаци та Маріанна з Башинських Лінневич)

– Slawetny Базилі Ікоіцкі? (Марцин та Текла з Барих Ікоіцкіх?) та Анна Борова (Slawetny Атаназій та Людвіка? з Двораків Борових)

– Slawetny Ян Лісовські (Давид та Пракседа з Дворак Лісовські) та Регіна Ядовська? (Slawetny Петро та Катажина з Журавських Ядовських?)

– Slawetny Ян Енджейовські (Якоб та Маріанна з Островських Енджейовських) та Маріанна Лісовська (Шимон та Катажина? з Лукашевич Лісовських)

– Slawetny Фелікс Козакевич (Йозеф та Палагі Козакевич) та Slawetna Текла Мурга (Ян та Юстина Мургів)

– Slawetny Олександр Жигодли вдовець (Мацей та Барбара Жигодли) та Агата Неборачко (Slawetny Станіслав та Анастазія Неборачко)

– Вільноживучий Ігнаци Цалко (Йозеф та Анастазія Цалко) та Юстина Драпей (Вільноживучий Миколай та Анастазія Драпей)

– Вільноживучий Адам Жольнеровські (Лукаш та Анна Жольнеровські) та Маріанна Булковська (Вільноживучий Дмитро та Маріанна Булковські)

– Вільноживучий Ігнаци Лісовські (Ян та Марина з Бурів Лісовських) та Анастазія Бєловна (Вільноживучий Станіслав та Луція з Місюрко Бєлих)

– Вільноживучий Ян Лісовські (Францишка та Анастазія з Островських Лісовських) та Маріанна Знайдів (Вільноживучий Анджей та Анна з Пнетипших? Знайдів)

(матеріали з архівної справи ЦДІАК 1040/1/99)

2+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*