Пошук населених пунктів

Мета цього розділу сайту – зібрати посилання на історичні дані та номери архівних справ по населеним пунктам України. По можливості, по деяким населеним пунктам будуть надані і інші дані – метричні записи, списки прізвищ.

Одним з найбільш зручних інструментів для генеалогічних пошуків є пошук відомостей по населеному пункту. Складність в тому, що з плином часу карта населених пунктів постійно змінюється: виникають та зникають села і міста, змінюються їх кордони та назви, змінюються кордони районів та навіть країн до яких належать населені пункти. Часто так трапляється, що архівні дані по одному населеному пункту можуть зберігатися в різних архівах, ще й нерідко з різними назвами. По можливості, ми плануємо зібрати всі відомості по кожному населеному пункту на окремій сторінці, що присвячена цьому пункту.

Якщо Ви хочете допомогти іншим дослідникам в їх пошуках, то найкращий спосіб – виписати в архіві всі прізвища по населеному пункту, де Ви ведете пошуки (з метричних книг, сповідних розписів або інших документів) та викласти в інтернет. Часу Ви витратите максимум дві години, а допомога усім дослідникам буде величезною!

Київська Губернія

Київський повіт
– Забуяння
Київ
– Макарів

Радомисльський повіт
– Брусилів
– Вишевичі
– Гапоновичі
– Корчівка
– Ямпіль

Сквирський повіт
– Борщагівка
– Володарка
– Вчорайше
– Дідовщина
– Топори
– Ружин
– Ходорків

Волинська Губернія

Житомирський повіт
– Житомир
– Кам’яний брід
Кодня
Троянів
– Шумськ

Чернігівська Губернія

Чернігівський повіт
Клочків

1+